jaunumi
pasākumi
par klubu
galerijas
sarunas
draugi
kontakti
Slēpošana
trases
pasākumi
laika prognoze
Seriāls Taciņas
nolikums
kalendārs
rezultāti
Sikspārņu nakts
nolikums
rezultāti
Kuldīgas novada Čempionāts un Gaida Šūpulnieka piemiņas sacensības
nolikums
rezultāti
vecais WWW

"Taciņas - 2024" 1. kārta 03.04. Krauļu priedes
Tautas orientēšanās sacensību seriāla "Taciņas-2024" 1. kārta notika 3. aprīlī Krauļu priedēs.

✔️ Piedalīties var ikviens neatkarīgi no vecuma un fiziskās sagatavotības.


Rezultāti pa distancēm, spliti un grafiki


🗓 Starts no 16:00 līdz 18:30, jebkurā jums ērtā laikā. (Kontrolpunktos būs izvietotas atzīmēšanās stacijas (SPORTident) precīzai laika uzskaitei).
✔️ Distances veikšanas tempu nosaki Tu pats - tā var būt arī pastaiga kopā ar draugiem

📍 Starta vieta: Zaļā iela, Kuldīga

✔️ Būs pieejamas 4 dažāda garuma un sarežģītības distances, piemērotas gan bērniem, gan pieaugušajiem, gan iesācējiem, gan pieredzējušiem orientieristiem - dalībnieki drīkst brīvi izvēlēties jebkuru distanci:
🧭 1.distance 2,2km 10 KP
🧭 2.distance 3,1km 14 KP
🧭 3.distance 3,7km 16 KP
🧭 4.distance 4,6km 19 KP
Sagatavota atsevišķa distance arī pašiem mazākajiem.
Kā arī iespēja doties kontrolpunktu meklējumu pastaigā/skrējienā pēc paša izvēles.

✔️ Norises dienā ar karti, kā arī atzīmēšanās identiem dalībnieki būs nodrošināti.
✔️ Pirms starta iespējams saņemt nelielu apmācību un orientieristu padomus.

✔️ Bērniem un skolēniem dalība ir bez maksas, pensionāriem – 2 eiro, pieaugušajiem – 3 eiro par sacensību kārtu.

ℹ️ Informācijai šeit un facebook un tiekamies mežā!
📞 Uzziņas pa tālr.: 26425446 (Jānis); 29539291 (Odeta); 26311960 (Pēteris); 29820942 (Janeta)
Tiekamies mežā!

"Taciņu - 2024" nolikums
Tautas orientēšanās sacensību seriāls
“Taciņas – 2024”


Sacensību rīkotāji – Kuldīgas TOK “TAKA” ( www.taka.kuldiga.lv), Kuldīgas novada sporta skola
Uzziņas pa tālr. 26425446 (Jānis); 29539291 (Odeta), 26311960 (Pēteris), 29820942 (Janeta)

Sacensības (jauks brīvā laika pavadīšanas veids) ikvienam. Pirms starta - teorētiska apmācība iesācējiem. Dalībnieki paši atbildīgi par savu veselības stāvokli. Obligāta pieteikšanās pie tiesneša pēc distances pabeigšanas.
Sacensību starts no plkst.16ºº, 22. kārtā no plkst.19³º.
Sacensību finišs tiek slēgts plkst.19³º, 19.-21. kārtā plkst.19ºº, 22. kārtā plkst.21³º.
Dalības maksa par kārtu: pieaugušajiem – 3 EUR, pensionāriem – 2 EUR; skolēniem – bez maksas.
Visas sezonas abonements pieaugušajiem – 35 EUR.

Starta grupas un distanču parametri:
1. distance 1-2 km
S13 – meitenes 2011. dz.g. un jaunākas
V13 – zēni 2011. dz.g. un jaunāki
2. distance 2,5 – 3,5 km
S16 – jaunietes 2008. – 2010. dz.g.
V16 – jaunieši 2008. – 2010. dz.g.
S50, SB – sievietes 1974. dz.g. un vecākas un sievietes bez vecuma ierobežojuma
V75 – vīrieši 1949. dz.g. un vecāki
3. distance 3 – 5 km
S – sievietes bez vecuma ierobežojuma
V50, VB – vīrieši 1974. dz.g. un vecāki un vīrieši bez vecuma ierobežojuma
4. distance 4,5 – 6,5 km
V – vīrieši bez vecuma ierobežojuma
5. rotaļu distance mazuļiem <1 km
uzdevumi pēc distanču priekšnieka izdomas ar orientēšanās elementiem mazuļiem

Katrai distancei norādītas ieteicamās dalībnieku vecumu grupas.
Dalībnieki drīkst brīvi izvēlēties jebkuru distanci neatkarīgi no vecumu grupas.
Dalībnieki papildus distanci drīkst veikt pēc pamatdistances pabeigšanas.

Sacensību vērtēšana (izņemot rotaļu distanci):
Visi veiksmīgi distanci beigušie dalībnieki saņem punktus pēc īpašas metodikas, kurā tiek ņemts vērā laiks distancē, dalībnieka vecums un distances garums.
Punkti = grupas uzvarētāja koriģētais laiks dalīts ar dalībnieka koriģēto laiku;
dalībnieka koriģētais laiks tiek aprēķināts kā
laiks distancē : gadu koeficients : kilometru koeficients : distances garums
Dalībnieku vietas ir atbilstošas iegūtajiem punktiem. Uzvarētājs ir tas, kurš ieguvis lielāko punktu skaitu.
Sacensību kopvērtējumā dalībnieki tiek vērtēti šādās grupās atbilstoši vecumam un dzimumam: S13, V13, S16, V16, S, V, S50, V50, V75.
Kopvērtējumā dalībniekam saskaita 14 labāko kārtu (bet ne mazāk kā 5 ieskaitīto kārtu) lielākos punktus. Dalībnieku vietas ir atbilstošas punktu summai no lielākās uz mazāko. Distanču priekšnieks kopvērtējumā saņem sava labākā rezultāta prēmijas punktus vienu reizi sezonā.
Kopvērtējumā 1.-3. vietas ieguvējus apbalvo ar diplomiem un balvām. Aktīvākos dalībniekus un progresējošos iesācējus apbalvo ar pārsteiguma balvām. Rotaļu distancē tiek apbalvoti aktīvākie mazuļi.

Reģistrējot rezultātus, dalībnieks piekrīt:
Savu personas datu (Vārds, uzvārds, dzimums, dzimšanas gads) publicēšanai dalībnieku sarakstā un rezultātos sacensību un lof.lv mājas lapā un sociālajos kontos;
Savu personas datu (Vārds, uzvārds, dzimšanas datums) glabāšanai lof.lv sportistu reģistrā.

"Taciņu" pasākumos dalībnieki var tikt fotografēti vai filmēti, un iegūtie materiāli tikt izvietoti internetā ar orientēšanās sportu saistītos resursos vai publicēti preses izdevumos.

Seriāla TACIŅAS sacensību kalendārs 2024
1. kārta 3. aprīlī 16ºº - 18³º Krauļu priedes, Dace Traniņa, 25889170

2. kārta 10. aprīlī 16ºº - 18³º Pelči, Aiva Kristinoja, 26979623

3. kārta 17. aprīlī 16ºº - 18³º Misiņkalns (kopā ar Liepājas OS), Līga Virbule, 29458423

4. kārta 24. aprīlī 16ºº - 18³º Sprinčupe, Odeta Turka, 29539291

5. kārta 8. maijā 16ºº - 18³º Mordanga/Vēžezers (kopā ar Talsu Zig-Zag), Juris Šteinbergs, 26458413

6. kārta 15. maijā 16ºº - 18³º Mežvalde Jānis Pētersons, 26425446

7. kārta 22. maijā 16ºº - 18³º Mazsālijas, Ingus Pētersons, 29324623

8. kārta 27. maijā (pirmdiena) 16ºº - 18³º Vēžezers (kopā ar Talsu Zig-Zag), OKZK

9. kārta 5. jūnijā 16ºº - 18³º Skrunda (pilsēta)

10. kārta 11. jūnijā (otrdiena) 16ºº - 18³º Kazdanga (kopā ar DR-Krasts)

11. kārta 19. jūnijā 16ºº - 18³º Struņķukrogs, Kristaps Bērziņš, 26083176

12. kārta 3. jūlijā 16ºº - 18³º Kuldīga

13. kārta 31. jūlijā 16ºº - 18³º Jūrkalne, Arvīds Teteris, 29986696

14. kārta 7. augustā 16ºº - 18³º Rudbārži - Garūdene, Jānis Mellups, 20044639

15. kārta 14.augustā 16ºº - 18³º M. Nabas ezers

16. kārta 20. augustā (otrdiena) 16ºº - 18³º Rīvas loki (kopā ar DR-Krasts), DR-Krasts, Jānis Bethers

17. kārta 28. augustā 16ºº - 18³º Lejastiezumi (kopā ar Talsu Zig-Zag), Jānis Pētersons, 26425446

18. kārta 4. septembrī 16ºº - 18³º Pilskalns, Skaidrīte Otaņķe, 28353927

19. kārta 11. septembrī 16ºº - 18ºº Mežvalde, Jānis Pommers, 29224453

20. kārta 18. septembrī 16ºº - 18ºº Alsunga, Janeta Turka, 29820942

21. kārta 23. septembrī (pirmdiena) 16ºº - 18ºº Mordanga (kopā ar Talsu Zig-Zag), OKZK

22. kārta 2. oktobrī 19³º - 20³º Snēpele tumsā, Odeta Turka, 29539291


Norises vietas un rīkotāji var tikt mainīti. Sekojiet informācijai!

Misiņkalna RAGAN-ings 2024 un "Taciņas - 2023" noslēguma pasākums

Labākajās iepriekšējo gadu tradīcijās Misiņkalna RAGAN-ings atgriežas, šoreiz 8.marta atskaņās, kā nekā norise iekrīt sestdienā, 9. martā, tieši pēc starptautiskās sieviešu dienas.

📍 Norises vieta, kā jau pēc nosaukuma var noprast, Misiņkalnā, Aizputē.
Pulcēšanās un starts Misiņkalna estrādē

✔️ RAGAN-ings, kas tad tas ir: pastaiga vai viegls skrējiens pa Misiņkalna parku un Aizputes pilsētu, meklējot atbildes uz dažnedažādiem, āķīgiem un mazāk āķīgiem Līgas sarupētiem jautājumiem, pildot kādu īpašu uzdevumu un vienkārši baudot dabas skatus, kultūrvēsturiskus un citus objektus.

🗓 Programma:
Ierašanās līdz 11:30 Misiņkalna mototrases stāvlaukumā
Kartes plānošanai izsniedz 11:45
STARTS 12:00

✔️ Dalībnieki:
TAKAS biedru un draugu pāri (vai nedaudz vairāk kā pāri) - pārus būs iespējams nokomplektēt arī uz vietas
Pieteikšanās komentāros līdz 08.03.2024 (vai jebkur citur pie Odetas, Līgas vai Janetas)

❗️ Noderēs:
Kompass un rakstāmpiederums
Papildus mitrumu aizturošs iesaiņojums kartēm (būs vairāk kā viena karte)
Planšete vai cietāka pamatne atbilžu lapām, tā lai pašiem ērti gan pārvietoties, gan fiksēt atbildes

Noslēgumā:
Veiksminieku sumināšana un "Taciņas - 2023" laureātu un čaklāko dalībnieku godināšana, tēja, pašu atnestie gardumi, sarunas un jaunās sezonas plānu un kalendāra ieskicēšana Kalnu ielā 4, Aizputē.

Laureātu saraksts, kas Misiņkalnā īpaši tiks gaidīti:
Līga Virbule
Odeta Turka
Skaidrīte Otaņķe
Inta Abersone
Aiva Tetere
Aina Baumane
Dace Traniņa
Janeta Turka
Aiva Kristinoja
Zane Pētersone
Solvita Siliņa
Lāsma Bērziņa
Emīlija Pētersone
Pēteris Īvāns
Imants Čaklis
Vilnis Mellups
Jānis Pētersons
Arnis Gailītis
Juris Šteinbergs
Jānis Mellups
Jānis Brauns
Kristaps Bērziņš
Ingus Pētersons
Klāvs Svilpe
Dāvis Brizga
Arvīds Teteris
Jānis Pommers
Ojārs Leikarts
Alfrēds Brālītis

un visi mūsu jaunie censoņi:
Aivis un Adelīna
Kristaps, Evija Māra un Lūcija
Paula Lote un Emma Kate
Katrīna un Anna
Krišjānis

Seriāla TACIŅAS 2023 rezultāti
2023. gada kopvērtējums:
kopvert2023.xls

1. kārta 5. aprīlī Krauļu priedes
Rezultāti: tacinas-2023-1.xls

2. kārta 12. aprīlī Īvande
Rezultāti: tacinas-2023-2.xls

3. kārta 19. aprīlī Aizpute - Misiņkalns (kopā ar Liepājas DR-Krasts)
Rezultāti: tacinas-2023-3.xls

4. kārta 24. aprīlī Mordanga (kopā ar Talsu Zig-Zag)
Rezultāti: tacinas-2023-4.xls

5. kārta 3. maijā Mežvalde
Rezultāti: tacinas-2023-5.xls

6. kārta 10. maijā Pelči
Rezultāti: tacinas-2023-6.xls

7. kārta 17. maijā Sprinčupe
Rezultāti: tacinas-2023-7.xls

8. kārta 24. maijā Mordanga (kopā ar Talsu Zig-Zag)
Rezultāti: tacinas-2023-8.xls

9. kārta 31. maijā Struņķkrogs
Rezultāti: tacinas-2023-9.xls

10. kārta 7. jūnijā Skrunda
Rezultāti: tacinas-2023-10.xls

11. kārta 13. jūnijā Kazdanga (kopā ar Liepājas DR-Krasts)
Rezultāti: tacinas-2023-11.xls

12. kārta 21. jūnijā Skrunda
Rezultāti: tacinas-2023-12.xls

13. kārta 19. jūlijā M. Nabas ezers
Rezultāti: tacinas-2023-13.xls

14. kārta 2. augustā Jūrkalne
Rezultāti: tacinas-2023-14.xls

15. kārta 8. augustā Aizpute (kopā ar Liepājas DR-Krasts)
Rezultāti: tacinas-2023-15.xls

16. kārta 16. augustā M. Nabas ezers
Rezultāti: tacinas-2023-16.xls

17. kārta 22. augustā Rīvas loki (kopā ar Liepājas DR-Krasts)
Rezultāti: tacinas-2023-17.xls

18. kārta 30. augustā Lejastiezumi (kopā ar Talsu Zig-Zag)
Rezultāti: tacinas-2023-18.xls

19. kārta 6. septembrī Kuldīga
Rezultāti: tacinas-2023-19.xls

20. kārta 13. septembrī Mazsālijas
Rezultāti: tacinas-2023-20.xls

21. kārta 18. septembrī Mordanga (kopā ar Talsu Zig-Zag)
Rezultāti: tacinas-2023-21.xls

22. kārta 27. septembrī Alsunga
Rezultāti: tacinas-2023-22.xls

23. kārta 5. oktobrī Snēpeles centrs
Rezultāti: tacinas-2023-23.xls

<< Iepriekšējie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Nākamie >>

 
nākamie pasākumi:
- "Taciņas" - Vēžezers
05.06.- "Taciņas" - Skrunda
11.06.- "Taciņas" - Kazdanga
19.06.- "Taciņas" - Struņķukrogs
Apsveikumus gaida:
28.05.- Kārlis Lipsnis - dz. d.
03.06.- Inta Abersone - v. d.
03.06.- Kristaps Ansons - dz. d.
klubu  atbalsta:
www.kuldiga.lv
www.mammadaba.lv
www.laivo.lv
statistika:

sākot no 28.03.2012:
free counters