jaunumi
pasākumi
par klubu
galerijas
sarunas
draugi
kontakti
Slēpošana
trases
pasākumi
laika prognoze
Seriāls Taciņas
nolikums
kalendārs
rezultāti
Sikspārņu nakts
nolikums
rezultāti
Kuldīgas novada Čempionāts un Gaida Šūpulnieka piemiņas sacensības
nolikums
rezultāti
vecais WWW

Seriāla TACIŅAS 2023 rezultāti
2023. gada kopvērtējums:
kopvert2023.xls

1. kārta 5. aprīlī Krauļu priedes
Rezultāti: tacinas-2023-1.xls

2. kārta 12. aprīlī Īvande
Rezultāti: tacinas-2023-2.xls

3. kārta 19. aprīlī Aizpute - Misiņkalns (kopā ar Liepājas DR-Krasts)
Rezultāti: tacinas-2023-3.xls

4. kārta 24. aprīlī Mordanga (kopā ar Talsu Zig-Zag)
Rezultāti: tacinas-2023-4.xls

5. kārta 3. maijā Mežvalde
Rezultāti: tacinas-2023-5.xls

6. kārta 10. maijā Pelči
Rezultāti: tacinas-2023-6.xls

7. kārta 17. maijā Sprinčupe
Rezultāti: tacinas-2023-7.xls

8. kārta 24. maijā Mordanga (kopā ar Talsu Zig-Zag)
Rezultāti: tacinas-2023-8.xls

9. kārta 31. maijā Struņķkrogs
Rezultāti: tacinas-2023-9.xls

10. kārta 7. jūnijā Skrunda
Rezultāti: tacinas-2023-10.xls

11. kārta 13. jūnijā Kazdanga (kopā ar Liepājas DR-Krasts)
Rezultāti: tacinas-2023-11.xls

12. kārta 21. jūnijā Skrunda
Rezultāti: tacinas-2023-12.xls

13. kārta 19. jūlijā M. Nabas ezers
Rezultāti: tacinas-2023-13.xls

14. kārta 2. augustā Jūrkalne
Rezultāti: tacinas-2023-14.xls

15. kārta 8. augustā Aizpute (kopā ar Liepājas DR-Krasts)
Rezultāti: tacinas-2023-15.xls

16. kārta 16. augustā M. Nabas ezers
Rezultāti: tacinas-2023-16.xls

17. kārta 22. augustā Rīvas loki (kopā ar Liepājas DR-Krasts)
Rezultāti: tacinas-2023-17.xls

18. kārta 30. augustā Lejastiezumi (kopā ar Talsu Zig-Zag)
Rezultāti: tacinas-2023-18.xls

19. kārta 6. septembrī Kuldīga
Rezultāti: tacinas-2023-19.xls

20. kārta 13. septembrī Mazsālijas
Rezultāti: tacinas-2023-20.xls

21. kārta 18. septembrī Mordanga (kopā ar Talsu Zig-Zag)
Rezultāti: tacinas-2023-21.xls

22. kārta 27. septembrī Alsunga
Rezultāti: tacinas-2023-22.xls

23. kārta 5. oktobrī Snēpeles centrs
Rezultāti: tacinas-2023-23.xls

Seriāla TACIŅAS 2022 rezultāti
2022. gada kopvērtējums:
kopvert2022.xls

1. kārta 6. aprīlī Pelči
Rezultāti: tacinas-2022-1.xls

2. kārta 13. aprīlī Aizpute, Misiņkalns (kopā ar Liepājas DR-Krasts)
Rezultāti: tacinas-2022-2.xls

3. kārta 20. aprīlī Lejastiezumi (kopā ar Talsu Zig-Zag)
Rezultāti: tacinas-2022-3.xls

4. kārta 27. aprīlī Mežvalde
Rezultāti: tacinas-2022-4.xls

5. kārta 2. maijā Vēžezers (kopā ar Talsu Zig-Zag)
Rezultāti: tacinas-2022-5.xls

6. kārta 11. maijā Sprinčupe
Rezultāti: tacinas-2022-6.xls

7. kārta 18. maijā Kuldīga
Rezultāti: tacinas-2022-7.xls

8. kārta 25. maijā Skrunda, Mučukalns
Rezultāti: tacinas-2022-8.xls

9. kārta 1. jūnijā Īvande
Rezultāti: tacinas-2022-9.xls

10. kārta 7. jūnijā Kazdanga (kopā ar Liepājas DR-Krasts)
Rezultāti: tacinas-2022-10.xls

11. kārta 29. jūnijā M. Nabas ezers
Rezultāti: tacinas-2022-11.xls

12. kārta 13. jūlijā Struņķukrogs
Rezultāti: tacinas-2022-12.xls

13. kārta 27. jūlijā Jūrkalne
Rezultāti: tacinas-2022-13.xls

14. kārta 10. augustā M. Nabas ezers
Rezultāti: tacinas-2022-14.xls

15. kārta 23. augustā Rīvas loki (kopā ar Liepājas DR-Krasts)
Rezultāti: tacinas-2022-15.xls

16. kārta 31. augustā Mordanga, Vēžezers (kopā ar Talsu Zig-Zag)
Rezultāti: tacinas-2022-16.xls

17. kārta 7. septembrī Veckuldīgas pilskalns
Rezultāti: tacinas-2022-17.xls

18. kārta 12. septembrī Mordanga (kopā ar Talsu Zig-Zag)
Rezultāti: tacinas-2022-18.xls

19. kārta 21. septembrī Sauleskalni
Rezultāti: tacinas-2022-19.xls

20. kārta 28. septembrī Alsunga
Rezultāti: tacinas-2022-20.xls

21. kārta 5. oktobrī Snēpeles centrs
Rezultāti: tacinas-2022-21.xls

Seriāla TACIŅAS 2020 rezultāti
11. kārta 17. jūnijā Skrunda - Klūgu mežs
Rezultāti: tacinas-2020-11.xls
Spliti

12. kārta 22. jūlijā Struņķkrogs
Rezultāti: tacinas-2020-12.xls
Spliti

13. kārta 29. jūlijā Jūrkalne - Rīva
Rezultāti: tacinas-2020-13.xls
Spliti

14. kārta 12. augustā Alsungā
Rezultāti: tacinas-2020-14.xls
Spliti

15. kārta 19. augustā Rudbāržu dzirnavas
Rezultāti: tacinas-2020-15.xls
Spliti

16. kārta 25. augustā Aizpute
Rezultāti: tacinas-2020-16.xls
Spliti

17. kārta 2. septembrī Pilskalns
Rezultāti: tacinas-2020-17.xls
Spliti

18. kārta 9. septembrī Īvandē
Rezultāti: tacinas-2020-18.xls
Spliti

19. kārta 16. septembrī Lejastiezumi
Rezultāti: tacinas-2020-19.xls
Spliti

20. kārta 21. septembrī Mordanga
Rezultāti: tacinas-2020-20.xls
Spliti

21. kārta 30. septembrī Snēpelē
Rezultāti: tacinas-2020-21.xls
Spliti

Seriāla TACIŅAS 2019 rezultāti
2019. gada kopvērtējums:
Tacinas2019_kopvertejums.xlsx

1. kārta 3. aprīlī Kuldīgā
Rezultāti: tacinas-2019-1.xls
Spliti

2. kārta 10. aprīlī Mežvaldē
Rezultāti: tacinas-2019-2.xls
Spliti

3. kārta 17. aprīlī Sudrabkalnos
Rezultāti: tacinas-2019-3.xls
Spliti

4. kārta 24. aprīlī Aizputē
Rezultāti: tacinas-2019-4.xls
Spliti

5. kārta 1. maijā Īvandē
Rezultāti: tacinas-2019-5.xls
Spliti

6. kārta 8. maijā Mordangā
Rezultāti: tacinas-2019-6.xls
Spliti

7. kārta 20. maijā Mordangā
Rezultāti: tacinas-2019-7.xls
Spliti

8. kārta 29. maijā Pilskalnā
Rezultāti: tacinas-2019-8.xls
Spliti

9. kārta 3. jūnijā pie Vēžezera
Rezultāti: tacinas-2019-9.xls
Spliti

10. kārta 12. jūnijā Kuldīgā
Rezultāti: tacinas-2019-10.xls
Spliti

11. kārta 18. jūnijā Kazdangā
Rezultāti: tacinas-2019-11.xls
Spliti

12. kārta 26. jūnijā pie Skrundas - Stalmaņi
Rezultāti: tacinas-2019-12.xls
Spliti

13. kārta 17. jūlijā Pārventā
Rezultāti: tacinas-2019-13.xls
Spliti

14. kārta 31. jūlijā Jūrkalnē
Rezultāti: tacinas-2019-14.xls
Spliti

15. kārta 6. augustā Kalvenē
Rezultāti: tacinas-2019-15.xls
Spliti

16. kārta 21. augustā Mučukalnā
Rezultāti: tacinas-2019-16.xls
Spliti

17. kārta 28. augustā Struņķkrogs
Rezultāti: tacinas-2019-17.xls
Spliti

18. kārta 4. septembrī Lejastiezumi
Rezultāti: tacinas-2019-18.xls
Spliti

19. kārta 18. septembrī Alsungā
Rezultāti: tacinas-2019-19.xls
Spliti

20. kārta 25. septembrī Snēpelē
Rezultāti: tacinas-2019-20.xls
Spliti

Seriāla TACIŅAS 2018 rezultāti
2018. gada kopvērtējums:
kopvert2018.xls

1. kārta 4. aprīlī Alsungā
Rezultāti: tacinas-2018-1.xls
Spliti

2. kārta 11. aprīlī Kuldīgā
Rezultāti: tacinas-2018-2.xls
Spliti

3. kārta 18. aprīlī Aizputē
Rezultāti: tacinas-2018-3.xls
Spliti

4. kārta 2. maijā Mežvaldē
Rezultāti: tacinas-2018-4.xls
Spliti

5. kārta 7. maijā pie Vēžezera
Rezultāti: tacinas-2018-5.xls
Spliti

6. kārta 15. maijā Kazdangā
Rezultāti: tacinas-2018-6.xls
Spliti

7. kārta 23. maijā Īvandē
Rezultāti: tacinas-2018-7.xls
Spliti

8. kārta 30. maijā Veckuldīgas pilskalns
Rezultāti: tacinas-2018-8.xls
Spliti

9. kārta 6. jūnijā Mordangā
Rezultāti: tacinas-2018-9.xls
Spliti

10. kārta 27. jūnijā Sudrabkalnos
Rezultāti: tacinas-2018-10.xls
Spliti

11. kārta 4. jūlijā Mučukalnā
Rezultāti: tacinas-2018-11.xls
Spliti

12. kārta 1. augustā Jūrkalnē
Rezultāti: tacinas-2018-12.xls
Spliti

13. kārta 22. augustā Skrundā
Rezultāti: tacinas-2018-13.xls
Spliti

14. kārta 29. augustā Pumpaskalnā
Rezultāti: tacinas-2018-14.xls
Spliti

15. kārta 5. septembrī Lejastiezumos
Rezultāti: tacinas-2018-15.xls
Spliti

16. kārta 12. septembrī Krauļu priedēs
Rezultāti: tacinas-2018-16.xls
Spliti

17. kārta 17. septembrī Mordangā
Rezultāti: tacinas-2018-17.xls
Spliti

18. kārta 3. oktobrī Sudrabkalnos
Rezultāti: tacinas-2018-18.xls
Spliti

19. kārta 10. oktobrī Snēpelē
Rezultāti: tacinas-2018-19.xls
Spliti

<< Iepriekšējie 1 2 3 Nākamie >>

 
nākamie pasākumi:
- "Taciņas" - Vēžezers
05.06.- "Taciņas" - Skrunda
11.06.- "Taciņas" - Kazdanga
19.06.- "Taciņas" - Struņķukrogs
Apsveikumus gaida:
28.05.- Kārlis Lipsnis - dz. d.
03.06.- Inta Abersone - v. d.
03.06.- Kristaps Ansons - dz. d.
klubu  atbalsta:
www.kuldiga.lv
www.mammadaba.lv
www.laivo.lv
statistika:

sākot no 28.03.2012:
free counters