jaunumi
pasākumi
par klubu
galerijas
sarunas
draugi
kontakti
Slēpošana
trases
pasākumi
laika prognoze
Seriāls Taciņas
nolikums
kalendārs
rezultāti
Sikspārņu nakts
nolikums
rezultāti
Kuldīgas novada Čempionāts un Gaida Šūpulnieka piemiņas sacensības
nolikums
rezultāti
vecais WWW

Seriāla TACIŅAS sacensību kalendārs 2024
1. kārta 3. aprīlī 16ºº - 18³º Krauļu priedes, Dace Traniņa, 25889170

2. kārta 10. aprīlī 16ºº - 18³º Pelči, Aiva Kristinoja, 26979623

3. kārta 17. aprīlī 16ºº - 18³º Misiņkalns (kopā ar Liepājas OS), Līga Virbule, 29458423

4. kārta 24. aprīlī 16ºº - 18³º Sprinčupe, Odeta Turka, 29539291

5. kārta 8. maijā 16ºº - 18³º Mordanga/Vēžezers (kopā ar Talsu Zig-Zag), Juris Šteinbergs, 26458413

6. kārta 15. maijā 16ºº - 18³º Mežvalde Jānis Pētersons, 26425446

7. kārta 22. maijā 16ºº - 18³º Mazsālijas, Ingus Pētersons, 29324623

8. kārta 27. maijā (pirmdiena) 16ºº - 18³º Vēžezers (kopā ar Talsu Zig-Zag), OKZK

9. kārta 5. jūnijā 16ºº - 18³º Skrunda (pilsēta)

10. kārta 11. jūnijā (otrdiena) 16ºº - 18³º Kazdanga (kopā ar DR-Krasts)

11. kārta 19. jūnijā 16ºº - 18³º Struņķukrogs, Kristaps Bērziņš, 26083176

12. kārta 3. jūlijā 16ºº - 18³º Kuldīga

13. kārta 31. jūlijā 16ºº - 18³º Jūrkalne, Arvīds Teteris, 29986696

14. kārta 7. augustā 16ºº - 18³º Rudbārži - Garūdene, Jānis Mellups, 20044639

15. kārta 14.augustā 16ºº - 18³º M. Nabas ezers

16. kārta 20. augustā (otrdiena) 16ºº - 18³º Rīvas loki (kopā ar DR-Krasts), DR-Krasts, Jānis Bethers

17. kārta 28. augustā 16ºº - 18³º Lejastiezumi (kopā ar Talsu Zig-Zag), Jānis Pētersons, 26425446

18. kārta 4. septembrī 16ºº - 18³º Pilskalns, Skaidrīte Otaņķe, 28353927

19. kārta 11. septembrī 16ºº - 18ºº Mežvalde, Jānis Pommers, 29224453

20. kārta 18. septembrī 16ºº - 18ºº Alsunga, Janeta Turka, 29820942

21. kārta 23. septembrī (pirmdiena) 16ºº - 18ºº Mordanga (kopā ar Talsu Zig-Zag), OKZK

22. kārta 2. oktobrī 19³º - 20³º Snēpele tumsā, Odeta Turka, 29539291


Norises vietas un rīkotāji var tikt mainīti. Sekojiet informācijai!

Seriāla TACIŅAS sacensību kalendārs 2023
1. kārta 5. aprīlī 16ºº - 18³º Krauļu priedes, Dace Traniņa, 25889170

2. kārta 12. aprīlī 16ºº - 18³º Īvande, Juris Šteinbergs, 29458413

3. kārta 19. aprīlī 16ºº - 18³º Misiņkalns (kopā ar Liepājas OS), Līga Virbule, 29458423

4. kārta 24. aprīlī (pirmdiena) 16ºº - 18³º Mordanga/Vēžezers (kopā ar Talsu Zig-Zag), OKZK

5. kārta 3. maijā 16ºº - 18³º Mežvalde, Aiva Kristinoja, 26979623

6. kārta 10. maijā 16ºº - 18³º Pelči, Jānis Pommers, 29224453

7. kārta 17. maijā 16ºº - 18³º Sprinčupe, Odeta Turka, 29539291

8. kārta 24. maijā 16ºº - 18³º Mordanga (kopā ar Talsu Zig-Zag), Anete Segliņa, 26356569

9. kārta 31. maijā 16ºº - 18³º Struņķukrogs, Jānis Pētersons, 26425446

10. kārta 7. jūnijā 16ºº - 18³º Skrunda (pilsēta) (kopā ar DR-Krasts), Artūrs Ķeris, 26317968

11. kārta 13. jūnijā (otrdiena) 16ºº - 18³º Kazdanga (kopā ar DR-Krasts), Rainers Meiers, 29740918

12. kārta 21. jūnijā 16ºº - 18³º Skrunda - Mučukalns, Jānis Virbulis, 29148600

13. kārta 19. jūlijā 16ºº - 18³º M. Nabas ezers, Ingus Pētersons, 29324623

14. kārta 2. augustā 16ºº - 18³º Jūrkalne, Arvīds Teteris, 29986696

15. kārta 8. augustā (otrdiena) 16ºº - 18³º Aizpute (kopā ar DR-Krasts), DR-Krasts, Rasa Rudzroga

16. kārta 16.augustā 16ºº - 18³º M. Nabas ezers, Kristaps Bērziņš, 26083176

17. kārta 22. augustā (otrdiena) 16ºº - 18³º Rīvas loki (kopā ar DR-Krasts), DR-Krasts, Jānis Bethers

18. kārta 30. augustā 16ºº - 18³º Lejastiezumi (kopā ar Talsu Zig-Zag), Jānis Pētersons, 26425446

19. kārta 6. septembrī 16ºº - 18³º Kuldīga, Inta Abersone, 26044678

20. kārta 13. septembrī 16ºº - 18ºº Mazsālijas, Skaidrīte Otaņķe, 28353927

21. kārta 18. septembrī (pirmdiena) 16ºº - 18ºº Mordanga (kopā ar Talsu Zig-Zag), OKZK

22. kārta 27. septembrī 16ºº - 18ºº Alsunga, Janeta Turka, 29820942

23. kārta 4. oktobrī 19³º - 20³º Snēpele tumsā, Odeta Turka, 29539291


Norises vietas un rīkotāji var tikt mainīti. Sekojiet informācijai!

Seriāla TACIŅAS sacensību kalendārs 2022
1. kārta 6. aprīlī 16ºº-18³º Pelči, Jānis Pommers, 29224453

2. kārta 13. aprīlī 16ºº-18³º Aizpute, Misiņkalns (kopā ar Liepājas DR-Krasts), Līga Virbule, 29458423

3. kārta 20. aprīlī 16ºº-18³º Lejastiezumi (Rendas apkārtne) (kopā ar Talsu Zig-Zag), Juris Šteinbergs, 26458413

4. kārta 27. aprīlī 16ºº-18³º Mežvalde, Aiva Kristinoja, 26979623

5. kārta 2. maijā (pirmdiena) 16ºº-18³º Vēžezers (Rendas apkārtne) (kopā ar Talsu Zig-Zag), OKZK

6. kārta 11. maijā 16ºº-18³º Sprinčupe, Anna Abersone, 26706672

7. kārta 18. maijā 16ºº-18³º Kuldīga, Kristaps Bērziņš, 26083176

8. kārta 25. maijā 16ºº-18³º Skrunda, Mučukalns, Māris Otaņķis, 29110648

9. kārta 1. jūnijā 16ºº-18³º Īvande, Odeta Turka, 29539291

10. kārta 7. jūnijā (otrdiena) 16ºº-18³º Kazdanga (kopā ar Liepājas DR-Krasts), Rainers Meiers 29740918

11. kārta 29. jūnijā 16ºº-18³º M. Nabas ezers, Kristaps Bērziņš, 26083176

12. kārta 13. jūlijā 16ºº-18³º Struņķukrogs, Jānis Turks, 27075808

13. kārta 27. jūlijā 16ºº-18³º Jūrkalne, Arvīds Teteris 29986696

14. kārta 10. augustā 16ºº-18³º M. Nabas ezers, Janeta Turka, 29820942

15. kārta 23. augustā (otrdiena) 16ºº-18³º Rīvas loki (kopā ar Liepājas DR-Krasts), DR-Krasts

16. kārta 31. augustā 16ºº-18³º Mordanga, Vēžezers (Rendas apkārtne) (kopā ar Talsu Zig-Zag), Kristaps Ansons, 27754073

17. kārta 7. septembrī 16ºº-18³º Veckuldīgas pilskalns, Ingus Pētersons, 29324623

18. kārta 12. septembrī (pirmdiena) 16ºº-18ºº Mordanga (Rendas apkārtne) (kopā ar Talsu Zig-Zag), OKZK

19. kārta 21. septembrī 16ºº-18ºº Sauleskalni, Jānis Pētersons, 26425446

20. kārta 28. septembrī 16ºº-18ºº Alsunga, Alsundznieki

21. kārta 5. oktobrī 19³º-20³º (tumsā!) Snēpeles centrs, Odeta Turka 29539291


Norises vietas un rīkotāji var tikt mainīti. Sekojiet informācijai!

Seriāla TACIŅAS sacensību kalendārs 2020
1. kārta 8. aprīlī 16ºº-18³º Kuldīga, Pārventa Anna Abersone 26706672

2. kārta 15. aprīlī 16ºº-18³º Mežvalde, Zane Inovska 29784871

3. kārta 22. aprīlī 16ºº-18³º Krauļu priedes, Janeta Turka 29820942

4. kārta 29. aprīlī 16ºº-18³º Aizpute, Misiņkalns (kopā ar Liepājas DR-Krasts), Līga Virbule 29458423

5. kārta 6. maijā 15ºº-18³º Mordanga (Rendas apkārtne) (kopā ar Talsu Zig-Zag), Jānis Pētersons 26425446

6. kārta 13. maijā 16ºº-18³º Kuldīga, Anete Segliņa un palīgi 26356569

7. kārta 20. maijā 16ºº-18³º Īvande, Ingus Pētersons,29324623

8. kārta 27. maijā 16ºº-18³º Struņķukrogs, Jānis Pommers 29224453

9. kārta 1. jūnijā (pirmdiena) 16ºº-18³º Vēžezers (Rendas apkārtne) (kopā ar Talsu Zig-Zag), OKZK

10. kārta 9. jūnijā (otrdiena) 16ºº-18³º Kazdanga (kopā ar Liepājas DR-Krasts), Rainers Meiers 29740918

11. kārta 17. jūnijā 16ºº-18³º Skrunda - Klūgu mežs, Odeta Turka 29539291

12. kārta 22. jūlijā 16ºº-18³º Struņķukrogs, Kristaps Bērziņš 26083176

13. kārta 29. jūlijā 16ºº-18³º Jūrkalne, Arvīds Teteris 29986696

14. kārta 12. augustā 16ºº-18³º Alsungas centrs, Kristaps Ansons 27754073

15. kārta 19. augustā 16ºº-18³º Rudbārži, Skaidrīte un Māris Otaņķi 29110648

16. kārta 25. augustā (otrdiena) 16ºº-18³º Aizpute (kopā ar Liepājas DR-Krasts), Rasa Rudzroga 26420688

17. kārta 2. septembrī 16ºº-18³º Pilskalns, Aiva Baumane 26979623

18. kārta 9. septembrī 16ºº-18ºº Īvande, Jānis Turks 27075808

19. kārta 16. septembrī 16ºº-18ºº Lejastiezumi (Rendas apkārtne) (kopā ar Talsu Zig-Zag), Juris Šteinbergs 26458413

20. kārta 21. septembrī (pirmdiena) 16ºº-18ºº Mordanga (Rendas apkārtne) (kopā ar Talsu Zig-Zag), OKZK

21. kārta 30. septembrī 19³º-20³º (tumsā!) Snēpeles centrs, Odeta Turka 29539291


Norises vietas un rīkotāji var tikt mainīti. Sekojiet informācijai!
 
nākamie pasākumi:
- "Taciņas" - Vēžezers
05.06.- "Taciņas" - Skrunda
11.06.- "Taciņas" - Kazdanga
19.06.- "Taciņas" - Struņķukrogs
Apsveikumus gaida:
28.05.- Kārlis Lipsnis - dz. d.
03.06.- Inta Abersone - v. d.
03.06.- Kristaps Ansons - dz. d.
klubu  atbalsta:
www.kuldiga.lv
www.mammadaba.lv
www.laivo.lv
statistika:

sākot no 28.03.2012:
free counters