jaunumi
pasākumi
par klubu
galerijas
sarunas
draugi
kontakti
Slēpošana
trases
pasākumi
laika prognoze
Seriāls Taciņas
nolikums
kalendārs
rezultāti
Sikspārņu nakts
nolikums
rezultāti
Kuldīgas novada Čempionāts un Gaida Šūpulnieka piemiņas sacensības
nolikums
rezultāti
vecais WWW

Sieviešdienas pārstiegums!
Takas treniņš Sauleskalnu kartē (2001.g.).
Kontrolpunkti un atzīmēšanās stacijas nebūs, punktu vietās uzsietas sarkanbaltas plastikāta lentas, uz kuras KP numurs un parole (burts).
Starta vieta mežā ;)
Marķējums no Upīškalna Kalniņu mājām (Kuldīgas Aizputes šosejas ~3. km).
Sākam 14:00.

DR-Krasts
Mūsu draugi Dr-Krasts aicināja uz pasākumu 28. decembrī Ziemupē.

Vairāk informācijas te

"Taciņu 2019" noslēgums un sezonas kopvērtējuma apbalvošana
notika sestdien, 14. decembrī.

2019. gada kopvērtējums:
Tacinas2019_kopvertejums.xlsx

Kuldīgas vieglatlētikas manēžas metodiskajā kabinetā

14.00 - sākās aktīvā daļa - Orientēšanās mikslis pa Kuldīgu bez identiem.
Aktīvās daļas ilgums - pēc vēlēšanās, bet ne ilgāk par 2 stundām. Līdzi rakstāmais.

no 16.00 – sagatavošanās svinīgai – saviesīgai daļai.

ap 16.30 notika “Taciņu” laureātu apbalvošana, video un foto aplūkošana, intelektuālas un aktīvas spēles.

Par ēdienu un dzērienu parūpējāmies paši.

“Taciņas - 2019” kopvērtējuma laureāti

S13 (meitenes līdz 13 gadiem)
1. Annija Mankus (OK Saldus)

V13 (zēni līdz 13 gadiem)
1. Emīls Baumanis (Laidi)

S15 (jaunietes līdz 15 gadiem)
1. Kristīne Čakle (OKZK)

V15 (jaunieši līdz 15 gadiem)
----

S (sievietes)
1. Dace Traniņa (TAKA, Kuldīga)
2. Zane Inovska (TAKA, Kuldīga)
3. Aiva Baumane (TAKA, Laidi)

V (vīrieši)
1. Kristaps Bērziņš (TAKA, Kuldīga)
2. Kristaps Ansons (TAKA, Pāvilosta-Alsunga)
3. Ingus Pētersons (TAKA, Kuldīga)

S50 (dāmas, kam pāri pusgadsimtam)
1. Odeta Turka (TAKA, Snēpele)
2. Līga Virbule (TAKA, Aizpute)
3. Silvija Penkule (OK Saldus)

V50 (cienījami vīri, kam pāri 50)
1. Jānis Turks (TAKA, Snēpele)
2. Arvīds Teteris (TAKA, Jūrkalne)
3. Pēteris Īvāns (TAKA, Kuldīga)

Marķētā distance mazajiem
Emīlija Pētersone (Kuldīga)
Aivis Kristinojs (Kuldīga)
Lūcija Īvāne (ind.)
Marija Smilgaine (Saldus)
Ilze Kalviņa (Kuldīga)
Kristaps Īvāns (Kuldīga)
Katrīna Pētersone (Kuldīga)

Lūdzam ierasties!

2019. gada Kuldīgas novada čempionāts

"Taciņu" 20. kārta
notika 25. septembrī Snēpelē.

Piedalījās 45 dalībnieki.

Rezultāti: tacinas-2019-20.xls
Spliti: splits_20190925.html
Grafiki

<< Iepriekšējie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 Nākamie >>

 
nākamie pasākumi:
30.09.- "Taciņas" - Snēpeles centrs
Apsveikumus gaida:
08.10.- Aina Baumane - v. d.
08.10.- Anete Segliņa - v. d.
10.10.- Arvīds Teteris - v. d.
klubu  atbalsta:
www.kuldiga.lv
www.mammadaba.lv
www.laivo.lv
statistika:

sākot no 28.03.2012:
free counters